Hakkımızda

Hakkımızda

 

Spotpazarı.com; banyo, lavabo ve mutfak armatürleri ile musluk , güneş enerji malzemeleri ve bunun gibi daha birçok hayatınızı kolaylaştıracak gereçlerin icat, üretim ve spotculuğunda 25 yıllık tecrübesi bulunan ekibin son tüketiciye ulaşmak için kurduğu e-ticaret sitedir.

 

Sitemizin amacı son tüketicilere toptan fiyatına en uygun banyo armatür, mutfak armatür, mutfak evyesi, banyo musluğu, mutfak musluğu ve diğer banyo ve mutfak ürünlerini hiçbir yerde bulunmayan fiyatlarla sunmak ve bunu yaparken her ürüne 2 yıl garanti, montaj işlemi yapılmadan sorgusuz iade imkânı, tek musluk için bile bedava kargo ve kapıda ödeme fırsatı gibi hizmetleri de vermektir.

 

Spotpazarı.com son tüketiciye verdiği hizmetin yanında tesisatçı, su tesisat ve sıhhi tesisat ustaları, nalbur ve hırdavat işi ile uğraşanlar için de verdiği iddialı fiyat, toptan satış hizmeti ile de öne çıkmaktadır.

 

Kredi kartı ya da havale ile hiç zorlanmadan, UZMAN FLATÖR PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ'nin birçok e-ticaret sitesi işletme tecrübesiyle en son emniyet sistemlerinin kullanılması sayesinde güvenli alışveriş yapma imkanını spotpazarı.com da bulacaksınız